Metų iniciatyva – paremkime tai, kas žalia!

Iniciatyva kurti „žalią“ ir darnią Lietuvą, kartu su jos bene aktyviausia pastaruoju metu vystytoja Indre Kleinaite, yra nominuota „Metų Moteris” rinkimuose „Metų Iniciatyvos” kategorijoje. Ši nominacija yra puikus darnaus vystymosi temų aktualumo įvertinimas ir žymi tam tikrą „žalių“ idėjų virsmo tašką iš pogrindžio į mainstream.  Atrodo, jau pats laikas jungti „antrą bėgį“ dar stipriau įtvirtinant šias idėjas Lietuvoje!

Kiekvienas balsas gali nulemti galutinį rezultatą! Tad paraginkite draugus, kolegas, pažįstamus, tėvus ir gimines, kuriems svarbios ekologiškesnio gyvenimo būdo idėjos ir kurie nori taip garsiai tai pasakyti, kad visa Lietuva išgirstų!!

Balsuoti galima čia:

http://www.metumoteris.lt/Nominacijos-ir-kandidatės/Metų-iniciatyva

Indrė iš anksto jums dėkuoja.

P.S. Konkurso rezultatai bus paskelbti kovo 1d. per TV3 laidą.

5 responses

 1. Tame konkurse daugiau nėra iš ko rinktis.

 2. nebent kur su vaikais. bet kadangi tų žalių mažai, tai reikia plaikyti :d

 3. blaivus protas | Atsakyti

  na si saviagitacijos akcija aisku sveikintintina, nes tulas tikras lietuvis, geriau save uzgrauz nei pareklamuos:)…

  taciau ivertinus potencialias kandidaturas kilo klausimas, o kokia iniciatyvos israiska Indre turi omeny. ar galima metu iniciatyva pavadinti kelis staripsnius spaudoje? va iniciatyvos “As ir tu darugiski seimai” (kita nominante) israiska akcija, kurios isdavoje atsirado realiu pasekmiu – visuose prekybos tinkluose atsiradusios kasos seimoms su vaikais, lengvatos ir t.t. as kaip turintis seima ekologistas, kur kas labiau ivertinu pastarosios iniciatyvos indeli i mano gyvenima.
  Indres vietoje saziningai uzleisciau sia pozicija realios iniciatyvos igyvendintojai, o ne gviesciausi i metu iniciatyvos nominacija, paskelbus keleta staripsniu su nuosavu poziuriu i darnu vystymasi ir gyvensena.

  kazkaip labai nedarniai Indre elgiasi….

 4. Manau, kad tavo atveju iš tikrųjų galbūt labiau jaučiasi kitos kandidatės indėlis į visuomenę, ir labai puiku, jei tu ir įvertinsi ją atitinkamai. Kitą vertus, globalinės aplinkosaugos problemos nėra kol kas taip gerai pastebimos mūsų kasdieninėje rūtinoje, tačiau tai nereiškia, kad jų nėra. Jos egzistuoja, ir dauguma mokslininkų ir ekonomistų ragina jau dabar spręsti jas, kol ne per vėlu. Ir I.Kleinaitė yra viena iš tų raginančių, ir daro tai jau gan ilgą laiką (o ne vien keliais straipsniais/radijo laidomis per pastaruosius mėnesius): jau ilgą laiką ji yra spausdinama „Atgimime“, „Lrt.lt“, „Žaliojoje Lietuvoje“, padėjo Lietuvos Žaliųjų judėjimui priešinantis genetiškai modifikuotų augalų auginimui, ir pan…. Tačiau aišku, kiekvienas pastebi skirtingus dalykus, ir jei pastebėjai nuopelnus kitų, tegauna tada kiti tavo paramos balsus.

 5. Indre Blaiviam protui | Atsakyti

  Man si nominacija buvo staigmena ir as “nesigviesiau“ i jokius apdovanojimus. Taciau jei jau dalyvauju (nes kito pasirinkimo kaip ir neturejau), tai jauciu atsakomybe pranesti apie galimybe balsuoti tiems zmonems, kuriems zinau, kad rupi aplinkosaugos ir darnaus vystymosi idejos. Balsuoti ar ne – tai jau kiekvieno pasirinkimo reikalas. Tai yra gera proga visiems mobilizuotis ir garsiai pasakyti, kad mums rupi ekologija, zmogaus teises, socialinis teisingumas ir ekonomikos tvarumas, nes tai yra kone pirmas kartas kuomet darnaus vystymosi idejos sulaukia mainstream ziniasklaidos demesio. Norejosi, bet negalejau sau leisti ikisti galva i smeli kaip strutis, nes tai butu nepagarba ir sau ir visiems zmonems, kurie rupi darnaus vystymosi idejos ir kurie vienaip ar kitaip sioje srityje veikia. As raginu zmones balsuoti uz save ne kaip uz asmeni, o uz idejas, uz save pacius ir savo ateiti. Jauciu atsakomybe uz bendramincius, tad negaliu pavejui paleisti progos mobilizuoti pavienius balsus i viena stipru balsa uz zalia, darnia ir gyva Lietuva. Labai gerbiu visu nominanciu ir ne-nominaciu darbus ir manau, kad darant tai kas tau patinka konkurencija yra absurdas. Bet jei dalyvauji zaidime, tai turi zaisti pagal zaidimo taisykles. Tikiuosi supratai mane. O savo veiklos konkreciu pasekmiu negaliu vertinti izoliuotai nuo kitu zmoniu veiklos ir net nesiruosiu to daryti, nes tai atimtu is manes laiko ir energijos daryti tai kas man patinka ir atrodo prasminga.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: