Ką būtina žinoti šiltinant perdangą?

Visi mes norime, kad mūsų namai atrodytų nepriekaištingai, o juose viešintys svečiai jaustųsi kuo puikiausiai. Tam kiekvienuose namuose turi būti ne tik gražūs baldai, bet ir stabili, greitai nepasprunkanti šiluma. Jei norime užtikrinti savo namams puikų šiluminį efektyvumą, turime pasirūpinti šiltinimo darbais. Daugybė namų šeimininkų skuba apšiltinti sienas ir grindis, bet nepagalvoja apie lubų ir perdangos apšiltinimą. Būtent dėl šių spragų namai praranda nepaprastai daug šilumos, nes šiltas oras visada kyla į viršų. Jei nepasirūpinsite geru perdangos apšiltinimu, niekada nesukursite namuose stabilios šilumos. Jei nežinote, kaip tinkamai atlikti šiuos darbus, kokią medžiagą pasirinkti, štai keletas patarimų, kurie padės jums priimti tinkamus sprendimus.

Ko gero jau visi suprantame, koks svarbus yra tinkamas perdangos apšiltinimas. Per jos plyšius sprunkanti šiluma skaudžiai paveikia namų šiluminį efektyvumą ir padidina šildymo kainas. Lubų bei perdangos šiltinimas be jokio vargo išspręs šias problemas ir apsaugos namo konstrukcijas nuo žalingos aplinkos poveikio bei užtikrins didesnį pastato ilgaamžiškumą. Jei norite kuo geriau apšiltinti perdangą, rekomenduojame „Gamo“ termovatą. Šios medžiagos unikalumas ir lankstumas puikiai tinka tiek sudėtingiems perdangos šiltinimo darbams, tiek bet kokiam pastato paviršiaus apšiltinimui. Perdangos šiltinimas putomis yra labai patogus, todėl pat puikiai tinka perdangos šiltinimo darbams. Ši medžiaga gerai apsaugo konstrukcijas nuo drėgmės ir pelėsio. Perdangos šiltinimo putomis kaina yra labai palanki, o rezultatai tiesiog nepriekaištingi.

Gamo termovata sulaukia didelio populiarumo dėl nepaprasto efektyvumo bei lankstumo. Šia medžiaga apšiltinti paviršiai gauna stiprią, kokybišką izoliaciją bei apsaugą nuo drėgmės ir garso. Putos apsaugo namus nuo drėgmės, nes neleidžia kauptis kondensatui. Vienas nedidelis medžiagos sluoksnis puikiai apšiltina norimą paviršių. Jei negalite nuspręsti, kokią šiltinimo medžiagą pasirinkti, būtinai išbandykite Gamo termovatą, nes ši medžiaga tikrai nenuvils. Šiltinimo putomis sukuriama hidroizoliacija saugo namus nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Perdangos sandarinimo darbams dažnai naudojama ir mineralinė akmens vata. Šios medžiagos populiarumas, patraukli kaina ir universalumas, padaro ją dar vienu puikiu variantu šiam darbui. Apšiltinti namus akmens vata yra nepaprastai lengva, o medžiagos kaina visai nedidelė. Didelis drėgmės pralaidumas ir prastesnė kokybė neprilygsta Gamo termovatai, bet jeigu jūsų finansinės yra ne tokios palankios, akmens vata bus puiki alternatyva.

Būtent dėl to, kad karštas oras visada kyla viršun, kuo geresnis apšiltinimas ir užsandarinimas yra tiesiog privalomas. Jei gerai apsaugosime ir užsandarinsime būsto perdangą, netrukus pamatysime kaip stipriai sumažėja šilumos nuostoliai. Kokybiškas perdangos izoliavimas taip pat stipriai prislopina aplinkinį triukšmą bei sumažina perkaitimą, o visi šitie kriterijai padeda kurti ramią, komfortabilią aplinką. Pasirinkę gerą apšiltinimo medžiagą ne tik džiaugsitės pastovia šiluma žiemą, bet ir vėsiais namais vasarą, todėl priimkite tinkamą sprendimą ir būtinai apšiltinkite būsto perdangą.

Daugiau naudingos informacijos apie lubų ir perdangos šiltinima putomis rasite https://www.gamo.lt/perdangos-ir-lubu-siltinimas-putomis/.