Kad kaltas dėl milžiniškų sąskaitų už šildymą žiemą?

Prieš kiekvieną šildymo sezoną nuaidi banga nepasitenkinimo bei diskusijų dėl to, kiek kainuoja namų šildymas. Centrinio šildymo vartotojai lyg ir neturi jokio kito pasirinkimo, tačiau nuosavų namų gyventojai patys gali pasirinkti, kaip ir kiek šildyti savo namus. Žinoma, jei lauke temperatūra gerokai žemiau nulio, taupyti nėra kur ir reikia palaikyti atitinkamą temperatūrą, tačiau kaip dėl išlaidų? Šioje vietoje norime pabrėžti, jog šildymo sąskaitos priklauso ne tik nuo to, kuo kūrenate namus, bet ir jų sandarumo. Tai vienas iš svarbiausių klausimų, kuriam itin daug dėmesio reikėtų skirti dar statybų metu. Kaip žinia dažniausiai statybininkai naudoja putplastį ar stiklo vatą, kuria sandarina plyšius, stogą ar namų sienas. Tai šiltinimas, kuris neleidžia šilumai „išeiti“ iš namų per nesandarius tarpus. Visgi, jei naudojamos šiltinimo medžiagos neleidžia pasiekti reikiamų rezultatų, kur slypi problema? Ar vartotojas turi kitą pasirinkimą? Tikrai taip, siltinimas putomis yra gerokai efektyvesnis sprendimas, kuris pasirūpins, jog ateityje namų šildymo klausimas jums netaptų skaudžia tema. Pamirškite nesandarius plyšius ir nuolatos šildomus namus, kuriuose šiluma ilgai neužsibūna. Visa tai galite pakeisti, tiesiog reikia turėti reikiamą informaciją.

Žinoma, sandarinti namus juos jau įsirengus yra gerokai brangiau ir sudėtingiau, tad mes siūlome šiltinimo klausimui skirti reikiamą dėmesį dar statybų metu. Ne veltui sakoma, statybose reikia turėti daug žinių, norint priimti teisingus sprendimus, tačiau klysti yra visiški natūralu. Taigi, nepaisant to, kokioje situacijoje esate, žinokite, jog vis dar galite pakeisti įvykius teigiama linkme. Siltinimas poliuretano putomis nėra naujovė, tačiau galima drąsiai teigti, jog jo efektyvumu ir nauda įsitikino vartotojai per pastaruosius metus. Būtent tokiu būdu apšiltinti namai pasižymi geresne šilumos varža bei reikalauja mažesnių išlaidų šildymo sezono metu. Taigi, jei norite gyventi kokybiškai įrengtuose namuose, kur net ir pačia šalčiausią žiemą nėra šalta, o šildymui pakanka skirti minimalias sumas pinigų – jums pasirinkimas gan aiškus. Pasinaudokite mūsų patarimu ir nereikės susidurti su jokiais nesklandumais.

Svarstote, kiek kainuoja būtent toks šiltinimo būdas? Panašiai kiek ir įprasti būdai. Tiesa, darbas su poliuretano putomis vyksta gerokai greičiau ir produktyviau. Atvykusi kvalifikuotų žmonių komanda kad ir visą jūsų namą apšiltins per vieną dieną, na o tai neįtikėtinas rezultatas. Tai tik įrodo, jog net jei ši paslauga kainuoja šiek tiek daugiau, ji sutaupo ne ką mažiau pinigų kitose srityse. Jums nereikia rūpintis meistrų darbų, nuolatos važinėti į objektą, na o ką jau kalbėti apie sutaupytą, laiką, kuris taip pat svarbius kiekvienam iš mūsų statybų metu. Natūralu norėti greito, kokybiško ir ne brangiausio rezultato, na o dabar jau žinote, jog tai pasiekti visiškai realu. Pasidomėkite naujausiomis šiltinimo tendencijomis bei technologijomis ir būsite maloniai nustebinti.